Zahradní posezení pro děti dřevěný stoleček lavičky www.detska-hriste-obce-skoly.cz | truhlář truhlářské práce Ing. Olga Šašková, s.r.o.

Zahradní posezení pro děti dřevěný stoleček lavičky DOUGLASKA

Zahradní posezení pro děti: dřevěný stoleček + 2 ks dřevěné lavičky

Zahradní posezení pro děti odolnější dřevo DOUGLASKA cena smontovaného kompletu 6 999 Kč: (nátěr, 1 ks dřevěný stoleček + 2 ks dřevěné lavičky), bez nátěru 4 999 Kč

Zahradní posezení pro děti: dřevěný stoleček + 2 ks dřevěné lavičky

Dřevěný stoleček: délka 100 cm šířka 50 cm výška 50 cm

Dřevěná lavička s opěradlem: délka 100 cm šířka 30 cm výška posedu 30 cm

Zahradní dřevěné posezení pro děti stoleček lavičky

Douglaska

• vyšší hustota dřeva, výraznější kresba letokruhů, vyšší podíl pryskyřice, výrazné zdravé suky,
  • svými vlastnostmi je mezi Severským smrkem a Sibiřským modřínem, odolností blíže k Sibiřskému modřínu
  • žluto-růžová až červenohnědá barva, na dotyk příjemné, voňavé dřevo
  • Douglaska se řadí do 3-4 třídy odolnosti, vhodné do vlhkého prostředí.

Původem je Douglaska severoamerická dřevina s nízkým sklonem k praskání, vysokou tvarovou i rozměrovou stálostí. Dřevo se vyznačuje vynikající přirozenou trvanlivostí a odolností proti povětrnostním vlivům díky vyššímu obsahu pryskyřice. Dřevo je vhodné do vlhkého prostředí.
Běl je bílá až žlutá. Jádrové dřevo je žlutavě červené až červenohnědé. Smolné kanálky jsou jako žilky (na prudkém slunci dochází k jejich vysolování, kapičky jsou vodnatého typu, zasychají a jdou lehce otřít). Výrazné zdravé suky při procesu sušení popraskají křížem. Evropská Douglaska je relativně acidorezistentní, mírně odolná povětrnostním podmínkám a jádrové dřevo je téměř rezistentní vůči houbě, plísni a hmyzu.

Dřevo Douglasky je vhodné pro použití jako konstrukce ve vnitřních i venkovních prostorách, pro stavbu lodí, podlahy na balkónech, terasách, dlažba k bazénům, …...

Odolnosti Douglasky se také využívá při stavbě dřevostaveb typu roubenky. Podrobnosti, jak se využívá Douglasky při stavbě roubenek najdete například na webu www.drevotes.cz, citace: "Na spodní řady domu se používají hranoly z modřínu nebo douglasky, které jsou více smolnaté, tudíž odolnější proti vodě a ostatním povětrnostním vlivům."

Douglaska nevyžaduje chemické ošetření, působením UV záření získává přírodní patinu, pro zachování původního zbarvení doporučujeme nátěr lazurovacím lakem nebo speciálním olejem na zahradní nábytek či na dřevěné terasy s UV filtrem.

kvalita dřeva ukázky

...... Douglaska podrobnosti na www.douglaska.cz

Kontaktní údaje Ing. Olga Šašková, s.r.o.

jednatel Ing. Olga Šašková

(tel.: 739 223 615, e-mail: SaskovaO@seznam.cz)

truhlář Václav Holoubek (odpovědná osoba pro oblast truhlářství) - truhlář, výroba a montáže dětských hřišť a zahradních dřevěných domků

(tel.: 734 441 710, e-mail: HOLOUBEKdetem@seznam.cz)

Název firmy: Ing. Olga Šašková, s.r.o.
Provozovna: Kozlovice ev.č.28, obec Záluží
413 01 Roudnice nad Labem
Telefon: +420  739 223 615 / 734 441 710
E-mail: SaskovaO@seznam.cz
olgasaskova@olgasaskova.cz
IČ/DIČ: 25498436 / CZ25498436

Sídlo firmy: Račice 34, 411 08 Štětí. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 21051.

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte e-mailem nebo přes FORMULÁŘ, ozveme se Vám, děkujeme